ŠKOLA V PŘÍRODĚ 2015

 
1.4. 2015
Dnešní den byl opět ve znamení husté chumelenice a silného větru. Dnes nechala pro děti vzkaz sojka, že mají plnit Krakonošovy úkoly. Děti dle barevných fáborků šly cestou necestou a plnily zadané vědomostní úkoly. Velkou odměnou pro děti byl nalezený poklad od Krakonoše. Tak snad  poslední den nám bude přát lepší počasí ;-). Děti stavěly bunkry a jezdily na lopatách. Zítra uskutečníme závody v obřím slalomu. Oslavili jsme také svátek Hugíska. Připomínám návrat v pátek mezi 13.00 - 14.00 hodinou u školky. Ozvu se Vám z autobusu a přiblížím čas návratu.
Fotografie budou v nejbližší době umístěny na rajčeti.
 
31.3. 2015
Dnes jsme se opět probudili do pěkné fujavice, která se během dne měnila v klidnější i divočejší. Oslavili jsme Adélky narozeniny. Uspořádali jsme karneval, kdy se děti pořádně vytančily a vyřádily. Postavili jsme sněhuláky, bunkr a děti si užívaly čerstvého sněhu.
Přidáno pár foteček ;-)
 
30.3. 2015
Dnes jsme se probudili do zasněžené krajiny. Během dne padal sníh a bylo větrno. Děti lyžovaly dopoledne i odpoledne a připravovaly se na zítřejší obří slalom ;-). Dětem tady moc chutná a stále si přidávají. Těšíme se na zítřejší závod, tak držte palce :-).
Přidáno několik foteček ;-)
 
29.3. 2015 

Dnes se nám počasí krapet pokazilo, přes den bylo počasí značně proměnlivé, ve večerních hodinách i vydatně pršelo. Zítra má padat sníh. Děti lyžovaly na upravené sjezdovce. Zahrály si hru na lyžích "Na letadla" a "Na řidiče". Děti jsou spokojené, dobře nám tu vaří. Dnes za dětmi dorazil i skřítek Hospodáříček, který kontroloval pořádek na pokojích. Doufáme, že se zítra probudíme do pěkného dne :-).

Fotíme, fotíme, průběžně budou fotografie přidávány a další fota uvidíte po švp na rajčeti. Děkuji za pochopení
 
28.3. 2015
 

Všechny moc zdravíme, napadlo nám trochu sněhu a ukázalo se nám i sluníčko. Dnešní den jsme strávili na sjezdovce, děti jsou nadšené a spokojené.  Všichni jsou moc šikovní. Dobře nám tu vaří. Snad nám bude přát počasí i v dalších dnech. :-)